KONST / Litografier / Färglitografi 15899149
nr 1589 9149
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 35x26 cm, yttermått inklusive ram: 55x43
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
måndag 8 januari 2024
kl 20:50:04
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg